Вітаміни і Оліго-елементи - Pediakid
Forme
Бадьорість

Вітаміни і Оліго-елементи

Дитина має конкретні потреби в харчуванні, які пов'язані в першу чергу з її зростанням, фізичною і розумовою діяльністю.

Організм потребує всі елементи, які сприяють його розвитку і будові.
Для цього, дитина повинна мати збалансований та різноманітний раціон харчування, який багатий на вітамінами і мінерали. Дійсно, комплекс з полівітамінів і мультимінеральнів буде допомагати дитині і підлітку в їх зростанні, надаючи їм всі необхідні поживні речовини і допомагаючи зберегти їх життєву силу.

Вітаміни, що це ?

Це елементи, які наш організм повинен отримувати щодня, бо він їх не здатний відтворити. Їх головна функція - допомогти організму боротися проти інфекцій шляхом його зміцнення.
На сьогоднішній день, з 13 вітамінів, які потребує організм, найбільш відомі - вітамін С, вітамін D, або вітамін B12. Кожному з них відведена певна роль в організмі.
Однак незважаючи на їх специфіку, 13 вітамінів мають спільні ознаки :

  • не калорійні
  • активні в незначних кількостях в організмах
  • не можуть бути компенсовані іншими речовинами
  • мають важливе значення для росту і функціонування організму

Вітамін С є дуже важливим для малят,  він зміцнює природній захист організму.
Група вітамінів В (зокрема вітамін B6) має важливе значення для організму, оскільки вони забезпечують належне функціонування нервової системи.
Вітамін РР (B3) здійснює  енергетичний вплив на організм і сприяє його росту.

Оліго-елементи ?

Ці мінерали мають важливе значення для життєдіяльності організму, бо вони входять до складу м'язів, органів і кісток. Експерти дотримуються думки, що 15 оліго-елементів є необхідними для гарного самопочуття та функціонування організму. Основними з них є: залізо, мідь, йод, цинк, фтор і селен.
Ці добавки у вигляді вітамінів і мінералів особливо рекомендуються дітям, для того щоб запобігти їх дифіциту в організмі.

Де знаходяться вітаміни і оліго-елементи ?

Перш за все в харчуванні. Кожна група продуктів вносить свій вклад в організм, тому рекомендуємо переглянути своє харчування.

Вітамін С знаходиться у фруктах (чорна смородина, полуниця, апельсин, мандарин, манго, грейпфрут, ківі (від 30 до 200 мг у 100 г).

Вітамін В2 міститься в зелених овочах (брокколі, шпинат, капуста ...), вітамін B6 - авокадо, банани, кольорова капуста, картопля, вітамін В3 - морепродукти, пісне м'ясо ...

Залізо міститься в яйцях, рибах, птиці, цільних злаках, сочевиці ... Цинк - в морепродуктах, сої. Мідь - в овочах, бразильських горіхах, гренобльських горіхах, винограді ...

Коли Ви відчуваєте, що організму не вистачає поживних ресовин, задійте харчові добавки.

Діти, як правило, не люблять овочі. З цього випливає одноманітний раціон харчування з яскравим переважанням солодкого або дуже поживної їжі. У підлітків харчування часто є незбалансованим.

Ми повинні застосовувати якісні харчові добавки, щоб оптимізувати підтримку організма у гарній формі і забезпечити нормальний баланс організму.


2 рішення від PEDIAKID®: 

  • PEDIAKID® 22 Вітаміни і Оліго-елементи - це харчові добавки у формі сиропу на основі екстракту моркви, кресу, шпинату, буряка, петрушки; Вітаміни С, РР, Е, В5, бета-каротин (провітамін А), В6, В2, В1, В9, В8, В12, залізо, марганець, магній, мідь, цинк, калій, йод, молібден, селен і хром.

  • Для дітей віком від 3 років і старше, PEDIAKID ® розробив формулу, яка є практичною, веселою, смачною і природною: Медвежуйки Полівітаміни. Ці маленькі ведмедики містять 14 вітамінів і мінералів ,і запатентований екстракт з 22 фруктів і овочів, в OXYNEA®. Медвежуйки Полівітаміни PEDIAKID ®  сприяють правильному функціонуванню імунної, нервової та психічної системи, і допомагають зменшити втому. Вони багаті на вітаміни А, С, Е, К, В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, цинк і селен.
    Виготовлені на основі яблучного пектину. Не містять желатин, консерванти, глютен, лактози, штучних смакових добавок і барвників.

Інші статті