Стережись комах ! - Pediakid
Bien être
Добробут

СТЕРЕЖИСЬ КОМАХ!

Краще профілактика, чим лікування.

Під час сприятливої погоди, укуси москіть можуть викликати зараження, а укуси деяких комах, таких як бджоли і оси, викликають близько 10% важких алергічних реакцій. Для того, щоб зменшити біль і запалення, викликане укусами москітів, відразу ж прикладіть лід або холодний компрес.
Якщо Вас вжалила бджола і залишила своє жало, видаліть його якомога швидше за допомогою пінцета (отрута поширюється через 5-10 хвилин). Для того, щоб позбутися отрути, ми можемо застосувати теплі компреси або піддати укус джерелу тепла протягом декількох хвилин (будьте обережні до опіків).
В цілому профілактика краще, ніж лікування! Різні рослині і ефірні масла, які містяться у спреї є ефективними для відлякування москітів та інших комах. Їх поєднання в одному флаконі формує ідеальний захист для дитини.

PEDIAKID ® Натуральний спрей від москітів був розроблений спеціально для ніжної шкіри дітини. Цей спрей має профілактичну дію і відлякує москітів та інших комах. Він складається з квіткової води органічної лаванди, з Géraniol® (активна речовина натурального походження з доведеним ефектом репелента) і з натуральних ефірних масел, які на 100% чисті та природні, і відомі своїми властивостями. Без парабенів та феноксіетанолу. Спрей містить ефірне масло апельсина, для приємного і свіжого аромату. Підходить для дітей від 3-х місяців.


Інші статті