Нормальне зростання дитини пов'язане з її харчуванням - Pediakid
Nutrition
Харчування

Нормальне зростання дитини пов'язане з її харчуванням

Від 3 до 11 років, ваші діти вже не в категорії «раннього дитинства», але вони ще не доросли до «підлітків». Вони можуть їсти майже все, в залежності від їх апетиту, але що відрізняє трьохрічну дитину від одинадцятирічної, правильно; харчові потреби та апетит. Тому важливо дотримуватися правильного раціону харчування для кожного віку.
Урізноманітнюйте раціон харчування своїх дітей. Привчайте свою дитину їсти за столом непоспішаючи та дотримуватися  4-х разового харчування .

Збалансоване харчування :

Не менше 5 разів на день : Фрукти і овочі. Вони багаті на мінерали, вітаміни та клітковину.
Не менше 3 разів на день : Молочні продукти. Вони багаті на кальцій та протеїн.

Підчас кожного прийому їжі, за бажанням : крупи, хліб, картопля. Вони багаті на вуглеводи.
1 або 2 рази на день : м'ясо, риба і яйця збагачують організм протеїном.
Побажання : уникайте надмірного споживання води (особливо газованої)
Продукти, яких слід уникати : жири (багаті на ліпіди) і продуктів з вмістом цукру.

Що сприяє зростанню організму, правильно : Кальцій + Вітамін D
Кальцій зміцнює кістки і зуби . Він зустрічається головним чином в молоці і молочних продуктах. Вітамін D допомагає кальцію  добре засвоюватися в організмі!

Рішення :PEDIAKID® Кальцій C+

PEDIAKID® Кальцій C+ був спеціально розроблений з концентрованого джерела кальція (придатний для всіх дітей), щоб покрити 100% добову потребу у ньому і покращити його засвоєння завдяки вітаміну D. Його формула підходить для дітей з непереносимістю до лактози або алергією на молоко. PEDIAKID® Кальцій C+ представлений у вигляді  стіків з кислуватим порошком з ароматом Коли, який можна розчинити на язиці або у склянці з водою.


Ваша дитина росте, набирає вагу, і у зв'язку з цим збільшується об'єм циркулюючої крові і виникає потреба у залізі. М'ясо - джерело заліза, його формула гарно засвоюється.

Їжте в певний час

У вашої дитини повинно бути 4-разове харчування на день, не дивлячись на школу або вихідні дні. Важливо не порушувати цей ритм.

Приклад 4 разового харчування :
Сніданок 
: 1 молочний продукт (молоко, йогурт) з невеликою кількістю шоколаду наприклад + 1 фрукт або фруктовий сік + продукт з зернових культур (хліб або злаки з кукурудзяними пластівцями..)
Обід : помідор або морква + овочі, які подаються з м'ясом або рибою. Ми можемо додати культури з борошна (рис, пшеницю ..), на десерт йогурт або сир + фрукт.
Полудник : пластівці або фрукти чи йогурт. Ви можете зробити тост, компот ... Не забудьте про склянку води!
Вечеря : м'ясо або риба з овочами (зелений салат і горох) + крохмал (макаронні вироби, сочевиця, хліб) і, нарешті, сир і фрукти, наприклад.


У Франції існують рекомендації щодо харчування, які зібрані в GEMRCN і служать посібником для збалансування харчування. Ці рекомендації дають вказівки щодо харчової якості порції або її складу, які потрібно дотримуватися, і вони діють для всіх груп продуктів.

Для м'яса, наприклад: для однієї дитини початкової школи: 60-71 г м'яса (3 фрикадельки)

Як реагувати, якщо ваша дитина погано їсть ?

Намагайтесь зберігати єдине меню харчування для всіяї родини і їжте разом з дитиною. Цікавість та насалода - заразливі.
Текстура, запах, колір нової їжі можуть здивувати вашу дитину. Не треба її змушувати їсти, але ви можете запропонувати їй продукт в різних формах і спонукати до куштування. Приготування та презентація може також істотно змінити смак їжі. Наприклад - овочі запечений з сиром....Дайте дитині вибір. Наприклад презентуйте їй кілька десертів : яблуко, апельсин або йогурт ...
Не забувайте про солодощі  (торт, цукерки..).
Ви також можете брати дитину з собою, коли йдете за покупками на ринок або до супермаркету, дайте наприклад їй можливість вибрати шматок м'яса або фрукти.
Готуйте разом з дитиною, це можливість побачити трансформацію їжі до і після приготування.

Руха - це життя
Ваша дитина повинна докладати зусиль не тільки в школі, але і на вихідних. Запропонуйте їй вело-прогулку, пішу прогулку ( не меньше 30 хвилин) або займіться разом з нею садівництвом. Показуйте їй приклад і використовуйте кожну можливість, щоб розшевелити її. Запишіть її в спортивний гурт.


Наші поради щодо харчування : PEDIAKID® Апетит-Тонус

Особливо рекомендується тим, хто погано їсть, PEDIAKID® Апетит-Тонус складається з натуральних та ефективних сполук (Куркума, Пажитник , вітамін С і В12), які стимулюють апетит і сприють набиранню ваги, знімають втому, поліпшують тонус. Його формула має приємний смак і гарно засвоюється, і є ідеальною для природнього відновлення організму та надає щоденний заряд бадьорості.
Має приємний смак завдяки натуральному концентрату малини. Підходить для дітей старше 15 років.


Інші статті