Стимулювання Сну, Енергії, Імунітету !! - Pediakid
Bien être
Добробут

Стимулювання Сну, Енергії, Імунітету !!

Харчовання малюків відіграє важливу роль в їх теперішньому і майбутньому розвитку.  Проте, більша частина натуральної продукції, яка подобається дітям, має майже нульовий вміст мікроелементів. Мучні продукти мають низький вміст вітамінів, мінералів та оліго-елементів. Відсутність апетиту або смаку до фруктів і овочів, поганий сон, часті застуди ... є щоденними питаннями більшість батьків, які не завжди знаходять вірні шляхи їх подолання ...

Повний асортимент, який добре зарекомендував себе!

Ми прагнемо надати дітям найбільш концентровані джерела поживних речовин, які розробила наша лабораторія та які вже існують більше 10 років (PEDIAKID ®). В нашому асортименті цілий ряд харчових добавок з активними 100% натуральними інгредієнтами, такі як рослинні екстракти, вітаміни і мінерали.

Наші лабораторії були першими, в 2003 році, які запропонували натуральну і безпечну відповідь на повсякденні потреби через широку гамму харчових добавок: допомога у підтримці всіх захистних сил організму, допомага при закладенному носі і для заспокоєння горла, оптимізація споживання вітамінів і мінералів для підтримки спокійного сну ...

Гамма препаратів PEDIAKID®  пропонує просту галенову формулу у використанні, смачну дію без  небажених наслідків; які розроблені згідно вимог  якості, ефективності та безпеки.

Тепер PEDIAKID ® також доступний в Сімейному розмірі !!

Сім'я часто складається з 2, 3 або більше дітей, тому відкрийте для себе PEDIAKID ® Сімейного розміру. Його практичність та ефективність полегшує щоденне життя матерів.

PEDIAKID® Імуно-Форте : допомагає підтримувати захистну функцію організму

PEDIAKID® Імуно-Форте поєднує в собі натурально-активні інгредієнти, щоб підтримувати захистну функцію організму. Ідеально підходить при сезонних змінах, підчас періоду застуд. Він багатий на мідь і вітамін С, які беруть участь в функціонуванні імунної системи, а також містить ехінацею, женьшень і плоди шипшини, які сприяють природному захисту організму.

Має приємний смак завдяки використанню натурального концентрату ягід чорниці. Флакон 125 мл або 250 мл.


PEDIAKID® Горло-Ніс : допомагає очистити та заспокоїти дихальні шляхи


PEDIAKID® Горло-Ніс поєднує натуральні та ефективні інгрідієнти для очищення і заспокоєння дихальних шляхів (ніс, горло, бронхи...). Чебрець, Примула(Першоцвіт) і Липа заспокоює горло. Мальва, Чорна бузина і Імбир покращує дихання. Вітамін С і мідь бере участь у функції імунної системи.

Має приємний смак завдяки використанню натурального лимонного концентрату . Флакон 125 мл або 250 мл.


PEDIAKID® 22 Вітаміни і Оліго-елементи : оптимізація вкладів вітамінів та оліго-елементів !


Ідеально підходить для дітей та підлітків, PEDIAKID ® 22 вітаміни і Оліго-елементи містять рослинні екстракти, вітаміни і мінерали, що оптимізують засвоєєння мікронутрієнтів і беруть участь у функціонуванні організму та підтримці його балансу , Препарат багатий на вітаміни A, Е, С, D, В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, мідь, молібден, селен, йод, які діють кожен на своєму рівні, сприяють метаболізму енергії і засвоєнню поживних речовин, підтримують психічну функцію організму та імунну систему ... .

 

Має приємний смак завдяки використанню натурального концентрату апельсину та абрикоси. Флакон 125 мл або 250 мл.

22Vitamines.jpg 

PEDIAKID® Сон : покращує якість сну та сприяє скорішому засипанню.

PEDIAKID® Сон поєднує в собі активні інгредієнти природного походження, що сприяють сну і запобігають нічним пробудження. Його ніжна та заспокійлива формула (Лаванда, Меліса, Ромашка, Майоран,  Глід) ідеально підходить, щоб заспокоїти дитину перед сном і дати їй якісний сон.

Має приємний смак завдяки використанню натурального концентрату вишні. Флакон 125 мл або 250 мл.

 

Інші статті