Неминучість зими ! - Pediakid
Défenses
Імунітет

Неминучість зими !

Життя в більш ранньому суспільстві - супроводжується поширенням мікробів, змінами нашого способу життя (порушення сну, шкільний розклад, дієта з низьким вмістом фруктів і овочів ...), забрудненим навколишнім середовищем і прийомом антибіотиків, все це сприяє послабленню природного захисту організму. Проте незрілий і тим самим послаблений захист організму дитини може іноді потребувати допомоги зовні.      

Можна підтримувати захистну функцію організму за допомогою препаратів, у яких склад складається з інгрідієнтів натурального походження.

PEDIAKID® Спрей для Носа і Горла
Формула подвійної дії : Очищає Ніс та Заспокоює горло!

PEDIAKID® Спрей для Носа і Горла допомагає полегшити симптоми застуди у дітей (застуда, синусит, ангіна ...).

PEDIAKID® Спрей для Носа і Горла поєднує в собі морську воду з злегка гіпертонічними природніми засобами, що сприяють комфортному диханню, полегшують відхаркування і знімають біль у горлі.

 

Ехінацея, Прополіс, Мідь відомі своїми імуностимулюючими властивостями, які посилені евкаліптом і розмарином (мають протинабрякові та антисептичні властивості) і алоє-верою (має заспокійливу і цілющу дію). В комплекті ідуть дві насадки ( 1 для носа та 1 для горла).

Не приводиться в дію за рахунок газу.

Медичний засіб для зняття симптомів застуди. Якщо симптоми не проходять за 5 днів чи у вас лихоманка, зверніться до лікаря.

З самого народження дитини можна використовувати для  « носа » та після 30 тижнів  для « горла ».


(1) The value of herbal medicines in the treatment of acute non-purulent rhinosinusitis. Results of a double-blind, randomised, controlled trial. Tesche S, Metternich F, et al. Eur Arch Otorhinolaryngol. 2008 Nov;265(11):1355-9.

(2) Syed TA, Ahmad SA, et al. Management of psoriasis with Aloe vera extract in a hydrophilic cream: a placebo-controlled, double-blind study.Trop Med Int Health 1996 Aug;1(4):505-9.

Інші статті