Будь готови до зими - Pediakid
Défenses
імунітет

Будь готовий до зими

З холодом дні коротшають і мікробів ніяк не уникнути. Це час незначних захворювань, які можна пізнати по кислому виразу обличчя дитини.

Для того, щоб зберегти свої природні захистні механізми і перезарядити свої "батарейки", треба пройти через поганий сезон у відмінній формі. Потурбуйтеся про дитяче харчування і застосовуйте натуральні та активні інгредієнти!

Пройти зиму у гарній формі - це ще не досягнення!

Завдяки різноманіттю у харчуванні - імунітет організму на висоті.

PEDIAKID®Сироп Імуно-Зміцнюючий

Допомагає підтримувати всі захистні сили організму*

PEDIAKID® Сироп Імуно-Зміцнюючий поєднує в собі ефективні натуральні інгредієнти для підтримки стійкості організму. Ідеально підходить при сезонних змінах, при застуді, PEDIAKID ® Сироп Імуно-Зміцнюючий багатий на вітамін С і мідь *, які беруть участь у функціонуванні імунної системи, а також містить Ехінацею *, женьшень *,  шипшину *, які сприяють природному захисту організму..

Має приємний смак завдяки натуральному концентрату ягоди чорниці.

PEDIAKID® Сироп 22 Вітаміна та Оліго-елементи

Оптимізація вкладів вітамінів та мінералів

Ідеально підходить для дітей та підлітків, PEDIAKID ®Сироп 22 Вітаміна та Оліго-елементи містять рослинні екстракти, вітаміни і мінерали, що оптимізують засвоєєння мікронутрієнтів і беруть участь у функціонуванні організму та підтримці його балансу , Препарат багатий на вітаміни A, Е, С, D, В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, мідь, молібден, селен, йод, які діють кожен на своєму рівні, сприяють метаболізму енергії і засвоєнню поживних речовин, підтримують психічну функцію та імунну систему ... .

Має приємний смак завдяки природним концентратам апельсину та абрикоси.

22Vitamines.jpg

PEDIAKID® Медвежуйки

Допомагає зменшити втому і підтримує функціонування імунної системи

Використовувати від 3 років і старше, PEDIAKID ® Медвежуйки мають практичну, смачну, натуральну формулу. Ці маленькі медведики складаються з 14 вітамінів і мінералів, з запатентованих екстрактів 22 фруктів і овочів. Препарат багатий на вітаміни А, С, Е, К, В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, цинк і селен. PEDIAKID ® Медвежуйки полівітаміни сприяють правильному функціонуванню імунної системи, нервової системи і психічної системи та допомагають зменшити втому.

На основі пектину картоплі, не містить желатин, консерванти, глютен, лактозу, штучних смакових добавок і барвників.                                              

PEDIAKID® Сироп для Носа і Горла

Допомагає очистити та заспокоїти дихальні шляхи*

PEDIAKID® Сироп для Носа і Горла поєднує натуральні та ефективні інгрідієнти для очищення і заспокоєння дихальних шляхів (ніс, горло, бронхи...). Чебрець, Примула(Першоцвіт) і Липа - заспокоює горло. Мальва, Чорна бузина і Імбир - покращує дихання. Вітамін С і мідь бере участь у функції імунної системи.

Має приємний смак завдяки меду та натуральному конценрату лимона.


PEDIAKID® Спрей для Носа і Горла

Допомагає очистити ніс та заспокоює горло

PEDIAKID® Спрей для Носа і Горла поєднує в собі морську воду з злегка гіпертонічними природніми засобами, що сприяють комфортному диханню, полегшують відхаркування і знімають біль у горлі.. Ехінацея, Прополіс, Мідь - відомі своїми імуностимулюючими властивостями, які посилені евкаліптом і розмарином (мають протинабрякові та антисептичні властивості) і алоє-верою (має заспокійливу і цілющу дію).

В комплекті ідуть дві насадки ( 1 для носа та 1 для горла).Не приводиться в дію за рахунок газу.

 


Інші статті