Дитина у формі! - Pediakid
Forme .
Бадьорість

Дитина у формі.

Щоб діти оптимально розвивали весь їх потенціал, треба їх забезпечити збалансованим і здоровим харчування. Якщо хороші звички у харчуванні та фізичні вправи, супроводжували дитинство та підлітковий вік, то вони формують їх доросле майбутнє та благополуччя.

Часто виникають труднощі з нормальних харчуванням дитини

По-перше, тому що дитина в постійному розвитку і це часто спантеличує. Одного разу вона буде у захваті від меню харчування; іншого разу їй воно може не сподобатись. Така поведінка є частиною життєвих навичок, які вона повинна подолати і не потрібно прибігати до надмірного харчування. Для того, щоб стимулювати засвоєння здорових звичок у харчуванні у маленьких дітей, необхідно знати кілька основних правил: їсти разом з родиною, готувати страви і різні закуски, показувати приклад і їсти першим, долучати дітей до приготування їжі  та уникнути всіх суперечок, пов'язаних з їжею.                                             .

Потреба в енергії та спецефічних харчових елементах

Діти розвиваються в своєму власному темпі, проте, щоб їх розвиток був повноцінним вони повинні поглинати велику кількість енергії:  для задоволення потреб їх зростання і для підтримки активного способу життя.              

Їх харчування має складатися з маленькими порцій і з інгрідієнтів, які багаті на високоенергетичні та поживні речовини: білки, вуглеводи, ліпіди (також звані макроелементи), але і фрукти і овочі, молочні продукти забезпечують гарний та гармонічний розвиток дитини.
Харчування дитини повинне бути багатим на «мікроелементи», тобто вітаміни, мінерали, незамінні жирні кислоти, які підвищують поживну цінність продуктів харчування і забезпечують гарний баланс організму.            
Ці мікроелементи необхідні для правильного засвоєння їжі і належного використання макроелементів. Організм, як правило, не може виробляти їх. Але більшість продуктів, які подобаються дітям, мають низький вміст поживних мікроелементів,
Сучасні методи виробництва їжі (переробки), способи приготування їжі (мікрохвильова піч, жарка, приготування їжі у воді), консервація, знищюють у ній мікронутрієнти - це важливо!    

Правильне зростання організму

Якщо щоденний раціон не містить достатньої кількісті поживних мікроелементів, то можуть винукнити певні розлади організму, наприклад, дисфункція кишечника, сонливість або поганий настрій, зниження природного захисту організму ...    
Не враховуючи важкість, ці порушення в організмі мають місце під час його творення і на них треба особливо звернути увагу.

Сироп PEDIAKID® Робота Кишечника підходить для дітей, так як їх їжа різноманітна. Його формула виготовлена на основі Артишока, Фіги, Тамаріну, Ревня, Чорнослива і бере участь в процесі травлення, регулює травний транзит і покращує щоденний комфорт організму.

Має приємний смак завдяки натуральному яблучному концентрату. Флакон 125 мл

 

PEDIAKID® Сироп Сон поєднує в собі активні інгредієнти природного походження, які сприяють засинанню і запобігають нічним пробудженням. Його ніжна і заспокійлива формула, на основі Лаванди, Меліси, Ромашки, Материнка і Глід, ідеально підходить для заспокоєння дитина перед сном і забезпечення якістного сну.PEDIAKID® Сироп Сон - корисний в підтримці бадьорості організму протягом дня.

Має приємний смак завдяки натуральному концентрату вишні. Флакон 125 мл або 250 мл.

 

PEDIAKID® Сироп Нервозність пропонує м'яке і ефективне рішення, щоб зменшити хвилювання і сприяє заспокоєнню організму, виготовлений на основі трав (пасифлора, хмелю, меліси, апельсина) і вітаміну B6.

Має приємний смак завдяки натуральному концентрату чорної смородини. Флакон 125 мл.

 

Інші статті