Розлади організму під час процесу травлення - Pediakid
Défenses
імунітет

Розлади організму під час процесу травлення

Ваш малюк має проблеми з кишечником, як діяти ?

У зв'язку з високим споживанням молока і незрілою системою травлення, малюки часто страждають від кольок. Вони поглинають надмірну кількість рідини в пропорції до їх зросту та ваги, що викликає здуття шлунково-кишкового тракту і призводить до  здуття живота (близько 30% малюків страждають цим). Ці спазматичні болі в животі, як правило, супроводжується відрижкою і газами. Розлади організму у малюків під час процесу травленняи  проявляються на другому тижні та є основними в перший квартал і проходять через 6 місяців (різноманіття у харчування).

Зазвичай діти часто після прийому їжі крутяться, плачуть без видимої причини. Вони можуть повільно згорнутися в позу ембріона. Заспокоєння часто приходить після серії відрижки або газів. Під час цих кольок, ваша дитина можливо попросити посмоктати грудь. Але часто вона шукає будь-які засоби, які допоможуть позбутися цього болю. Часто буває важко заспокоїти дитину і урізноманітнити її раціон харчування.

Наші поради :

Не давайте одразу занадто великої кількості молока вашій дитині. Якщо ви даєте грудь, впевніться у якості вашого молока. Грудне молоко не багате на лактозу. Коліки більш поширені у дітей, яких кормлять штучним молоком.


PEDIAKID® пропонує 2 рішення, як допомгти дитині боротизся з розладами кишечника :

PEDIAKID® Бебі Газ поєднує в собі натуральні інгредієнти для поліпшення процесу травлення і зменшення  газів та усунення дискомфорту у кишечнику. Препарат має ніжну формула і повністю підходить дітям, завдяки використанню пребіотичних волокон і рослин, які відомі своїми травними властивостями (укріп, ромашка, перцева м'яти і меліса). Для полегшення засвоєння, Бебі Газ представленний у вигляді порошку, який знаходиться у стіку і його треба розчинити у склянці з водою.


5 крапель на день PEDIAKID® Краплі Colicillus БЕБІ насичують організм вашої дитини 1 мільярдом пробіотиків Lactobacillus  rhamnosus GG, які укріплюють флору кишечника і зменшують брюшні коліки.

Флора кишечника складає 50% захистного потенціалу організму і бере активну участь в процесі травлення. У дітей флора кишечника є незрілою, що може зробити їх більш чутливими до розладів (зміна в харчуванні при народженні або при відлученні від груді, приймання антибіотиків, шлунково-кишкові віруси ...) і викликати дискомфорт у животі (коліки, понос ...). Пробіотики підсилюють ендогенну флору і тому особливо рекомендуються дітям починаючи з грудного віку.


Інші статті