Правова інформація Pediakid

Правова інформація

Презентація

Ви в даний час підключені до офіційного сайту INELDEA Laboratories. Наша штаб-квартира знаходиться за адресою 4ème avenue - 10ème rue - ZI CARROS LE BROC 06510 CARROS. Даний сайт призначений для надання загальної інформації про INELDEA Laboratories, її продуктах і послугах..

Формальне ознайомлення

Відповідно до Закону № 78-17 від 6 січня 1978 щодо інформації, файлів і свобод (Закон про захист даних) і до статті 43 закону від 30 вересня 1986 року, повідомляємо Вам, що сайт є предметом декларації автоматизованої обробки персональних даних при Національній комісії з інформації та свободах (CNIL).

Захист персональних даних на веб-сайтах : www.ineldea.com – www.ineldea.fr – www.pediakid.com – www.pediakid.fr – www.olioseptil.com – www.olioseptil.fr – www.stc-nutrition.com – www.medicafarm.com – www.medicafarm.fr – www.effiderm.com – www.effiderm.fr

Під час Вашого візиту на цей сайт, вас можуть попросити надати персональну інформацію. Ця інформація тільки для внутрішнього використання.
Використання вашої електронної пошти та контактної інформації, зібраної в рамках рубрики «Контакт» буде тільки для внутрішнього використання.
Передачя персональних данних  третій особі для комерційних цілей заборонена.
Відповідно до статті 34 Закону про захист персональних даних, у вас в будь-який час є право на доступ, зміну, виправлення і видалення своїх персональних данних. Ви можете скористатися цим правом і звернутися до: INELDEA Laboratories - Відділ зв'язку - 45 Allee Des Ormes - Bât. D, Parc de Sophia Antipolis – 06250 Mougins,
Таким чином, ви можете вимагати, щоб була виправлена, доповнена, оновлена або видалена неточна, неповна, недостовірна або застаріла інформація про вас.

Авторське право - Copyright

Сайт під захистом французького і міжнародного законодавством щодо авторської, літературної і художньої власності. Доступ користувача до інформації сайту не може бути витлумачений як надання ліцензії або прав на відтворення. Всі права на відтворення захищені, в тому числі ілюстрації та фотографії. Всі торгові марки на даному сайті, є власністю компаній, які ними володіють. Таким чином, будь-яке відтворення / розповсюдження інформації в цілому або частково, в електронному чи в будь-якому іншому вигляді заборонене без згоди власника. Недотримання цієї заборони може нести за собою цивільну та кримінальну відповідальності.
INELDEA Laboratories попереджає, що буде відстоювати своє право на інтелектуальну власність усіма законними засобами. INELDEA Laboratories докладе всіх зусиль, щоб представити на веб-сайті точну інформацію, але не дають ніяких гарантій на рахунок того що: вони несуть відповідальності за будь-які помилки або упущення, які можуть вплинути на зміст сайту. Вони залишають за собою право вносити зміни щодо будь-якого елементу сайту без попереднього повідомлення, і не несуть відповідальність за можливі наслідки цих змін. Вони також не можуть нести відповідальність за будь-які труднощі в доступі до веб-сайту. Як правило, INELDEA Laboratories не несе відповідальність за прямий або непрямий збиток, незалежно від причини, походження, природи або наслідків, викликаний через доступ до сайту або використанням інформації цього сайту, і користувач бере на себе повну відповідальність і ризики, які можуть виплисти.