Наша історія - Pediakid

Наша історія

Дитинство це критичний період у розвитку організму, який іноді супроводжується його розладом.

Підчас кожного періоду життя, важливо дотримуватися правильного раціону і способу життя. Але це ще важкий час для батьків – стурбованих своїми дітьми. Відсутність апетиту , проблеми зі сном, нервозність, часті застуди – щоденні проблеми більшості батьків, які не завжди можуть вирішити їх швидко і результативно.

Турбуючись про здоров’я Вашої дитини, компанія Laboratoires INELDEA розробила серію натуральних препаратів для дітей Pediakid : харчові добавки, які на 100% натурального походження, на основі рослинних екстрактів , вітамінів та мінералів, які відповідають найсуворішим вимогам якості, ефективності та безпеки.


Laboratoires INELDEA активно допомагає дітям з рідкісними захворюваннями, регулярно передаючи продукцію для здоров’я Pediakid Асоціації з питань захворювання печінки у дітей (AMFE).

AMFE заснована в 2009 році батьками дітей з рідкісними захворюваннями печінки, і має на меті збирати кошти на дослідження хвороби печінки в педіатрії і фінансування соціальних заходів, щоб допомогти сім'ям, які зіткнулися з такою хворобою у дитини. 1/ 2500 дитина страждає на захворювання печінки. Багато років у пошуках природних відповідей щодо благополуччя і щоденного комфорту молодшого покоління, щоб зберегти їх здоров’я. Це природно, що Laboratoires допомагає дітям з рідкісними захворюваннями.