Харчування, Здоров'я і Діти - Pediakid
Nutrition
Харчування

Харчування, Здоров'я і Діти

Дитина - це дитина і вона має свої особливості. Смак ,наприклад, сприймається зовсім по-іншому. Основні компоненти смаку (солоний, солодкий, кислий, гіркий), пов'язані з різними структурами (хрустке, плавлене) є фізико-хімічним складу харчових продуктів швидко розвивається гедонических поведінку у дітей: «Я хотів або Ні не подобається ".

Хоча людина за своєю природою була всеїдною, дуже рано стала перебірливою.

Таким чином, серед 20 продуктів харчування, яким надають перевагу наші малюкиої немає овочів, в той час як вони входять до 20 ненависної їжі.


Ми розуміємо, що матерів хочуть урізноманітнити раціон своєї дитини і, щоб вона була здорова.


Смак їжі або смак до харчових продуктів

Діти взагалі не хочуть урізноманітнювати раціон свого харчування. Ця тенденція ще більш виражена у дітей, які страждають на ожиріння. Нагадаємо, що частка дітей з ожирінням збільшилася в чотири рази за останні тридцять років.

З цього випливає одноманітне харчування з переважанням дуже поживної їжі або багатої на цукор.

Ми знаємо, що ці продукти, багаті вуглеводами, є індукторами секреції серетаніну для мозу і викликають тимчасове гарне самопочуття. Це явище, яке добре відомо в даний час, може призвести до реальних компульсивних відносин у дітей з високим психологічним ризиком.

Проте харчуванню дитини ми повинні приділяти особливу увагу. Бо нехтування цим аспектом у рості дитини може призвести до поганих наслідків у майбутньому.Більшість продуктів харчування, які популярні серед малечі мають нульовий показник поживних мікроелементів (вітаміни, мінерали, оліго-елементи).

С творення здорового тіла - важливо.

Для того, щоб допомогти їм рости як гриби ...

 Щоденний раціон дитини повинен бути урізноманітнений, а не одноманітний.

Познайомте дитину з усіма видами продуктів, включаючи фрукти та овочі.


Дитинство - дуже важливий період життя

Харчування повинно бути адаптивним з ростом дитини.
Але це також важкий час для батьків переймаються розвитком своєї дитини.Відсутність апетиту, спричиние одноманітним харчуванням, поганий сон, нервозність, зміни настрою, повторні застуди ... є щоденними питаннями більшості батьків.

Харчові добавки PEDIAKID®, природна відповідь

Не бійтеся дати своїй дитині якісну харчову добавку, знаючи, що раціон її харчування не може охопити всі потреби у мікронурієнтах. Харчові добавки PEDIAKID® - не медичний препарат. Вони розроблені для поліпшення повсякденного добробуту. Наприклад, дитина, яка погано спить, здається схвильованою чи має поганий апетит ніж зазвичай і Ви цим схвильовані, але педіатр констатує, що дитина здорова, бо не має лихоманки чи скарг на здоров'я , і всі відповіді на свої питання ви знайдете у харчових добавках Pediakid, які виготовлені на основі рослинних екстрактів, наприклад  PEDIAKID® Сон, харчова добавка у вигляді сиропа на основі екстракту з квітки ромашки, квітки лаванди, квітки апельсина, меліси, гліда, майорана, марганеця, магнія і фосфора.

Харчові добавки PEDIAKID® можна приймати заздалегідь, до періоду втоми або холодів: сезонні зміни, перед школою... Курс від 10 до 30 днів. Вони підходять для дітей, підлітків та дорослих. Як правило, можна відновити прийом, в разі необхідності, один раз в квартал або близько того. Якщо є певні сумніви, то зверніться за порадою до лікаря.

Чи якісні харчові добавки !

Увага обирайте якісні харчові добавки. Треба перевіряти склад продукту і ми запевняємо, що використовує якісні та природні інгрідієнти.
Гамма харчових добавок у формі  Сиропів PEDIAKID® пропонує ексклюзивну інновацію: Нектар Агави. Особливо рекомендується для дітей, вони зроблені з натуральних нерафінованих цукрів. З іншого боку, вони не містять глютен.

Харчові добавки PEDIAKID® виробляються у Франції, під суворим контролем якості. Лабораторія INELDEA розробила гамму PEDIAKID® і має сертифікат ISO 22 000.

Статистика* :

  • Майже кожна десята дитина використовує харчові добавки, щонайменше, один раз на рік.
  • Майже дві третини харчових добавок споживаються у вигляді лікування, як діти і дорослі.
  • Річна тривалість прийому харчових добавок в середньому 2-2,5 місяці у дитини.
  • 12 % дітей приймають харчові добавки на протязі року.
  • У 70% випадках, рецепт або порада лікаря визначає покупку харчових добавок для дітей.

INCA 2 - Національне індивідуальне дослідження стосовно харчування 2006- 2007 - ANSES.

Інші статті