100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

категорія - БАЛАНС НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ НЕРВОЗНІСТЬ

Ніжно заспокоює і знижує гіперактивність

PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ СОН

Допомагає заснути, поліпшує сон і попереджує прокидання дитини вночі


Порушення сну, пов'язано з труднощами засипання або нічним пробудженням, не рідкість у дітей. Найчастіше вони тимчасові та пов'язані з невідповідністю між темпами сучасного життя і потребами дитини. Вони також можуть викликати нервозність і хвилювання, які заважають релаксації і концентрації.PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ НЕРВОЗНІСТЬ

Ніжно заспокоює і знижує гіперактивність

Флакон 125 ml


Містить екстракт Пасифлори, Меліси, Хмілю, квітки Апельсину, які зменшують хвилювання і усувають емоційний дисбаланс дитини
Багатий на вітамін В6, який сприяє нормальному функціонуванні нервової системи.

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація: нектар Агави Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах питніх засобів PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Питний засіб для дітей на основі екстракту Пасифлори, квітки Апельсину, Меліси,Хмілю, Горечавки; з вітаміом В6, Магнієм та Фосфором.

PEDIAKID® Питний засіб нервозність: містить натуральні активні екстракти (Пасифлори, Меліси, Хмілю, квітки Апельсину), які зменшують хвилювання і усувають емоційний дисбаланс дитини, поганий настрій та нервозність, що спровоковане стрімким темпом сучасного життя. Питній засіб багатий на вітамін В6, який сприяє нормальному функціонуванні нервової системи.

Питний засіб має натуральній смак концентрату чорної смородини. Флакон 125 ml.


PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ СОН

Допомагає заснути, поліпшує сон і попереджує прокидання дитини вночі

Флакон 125 ml


Екстракт квітів Апельсину, Лаванди, Майорана, Бояришника сприяє засипанню
Екстракт Ромашки поліпшує сон
Екстракт Меліси, сприяє засипанню

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація : нектар Агави Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах питніх засобів PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Питний засіб для дітей на основі екстракту квітів Апельсину, Лаванди, Майорана,Меліси, Бояришника ; Магній, Марганець і Фосфор.

PEDIAKID® Питний засіб сон містить натуральні сполуки, які покращують засипання і запобігають ночним пробудженням. Його ніжна та заспокійлива формула сприяє засипанню і поліпшує сон, що допомагає дитині зберігати тонус протягом дня.

Питній засіб має натуральний смак концентрату вишні. Флакон 125 мл чи 250 мл.

Імунитет, Бадьорість, Добробут, Харчування

Статті та рекомендації, Розвиваючі програми для дитини і багато іншого. Можливо тут ви знайдете відповіді!

  ПРО УСЕ ЦЕ ...

Статті та інше