100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

категорія - БАЛАНС НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

PEDIAKID® / СИРОП НЕРВОЗНІСТЬ

Ніжно заспокоює і знижує гіперактивність

PEDIAKID® / СИРОП СОН

Допомагає заснути, поліпшує сон і попереджує прокидання дитини вночі


Порушення сну, пов'язано з труднощами засипання або нічним пробудженням, не рідкість у дітей. Найчастіше вони тимчасові та пов'язані з невідповідністю між темпами сучасного життя і потребами дитини. Вони також можуть викликати нервозність і хвилювання, які заважають релаксації і концентрації.PEDIAKID® / СИРОП НЕРВОЗНІСТЬ

Ніжно заспокоює і знижує гіперактивність

Флакон 125 ml


Сироп містить екстракт Пасифлори, Меліси, Хмілю, квітки Апельсину, які зменшують хвилювання і усувають емоційний дисбаланс дитини
Багатий на вітамін В6, який сприяє нормальному функціонуванні нервової системи.

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація: нектар Агави Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах сиропа PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Сироп для дітей на основі екстракту Пасифлори, квітки Апельсину, Меліси,Хмілю, Горечавки; з вітаміом В6, Магнієм та Фосфором.

PEDIAKID® Сироп нервозність: містить натуральні активні екстракти (Пасифлори, Меліси, Хмілю, квітки Апельсину), які зменшують хвилювання і усувають емоційний дисбаланс дитини, поганий настрій та нервозність, що спровоковане стрімким темпом сучасного життя.Сироп багатий на вітамін В6, який сприяє нормальному функціонуванні нервової системи.

Сироп має натуральній смак концентрату чорної смородини. Флакон 125 ml.


PEDIAKID® / СИРОП СОН

Допомагає заснути, поліпшує сон і попереджує прокидання дитини вночі

Флакон 125 ml


Екстракт квітів Апельсину, Лаванди, Майорана, Бояришника сприяє засипанню
Екстракт Ромашки поліпшує сон
Екстракт Меліси, сприяє засипанню

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація : нектар Агави Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах сиропа PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Сироп для дітей на основі екстракту квітів Апельсину, Лаванди, Майорана,Меліси, Бояришника ; Магній, Марганець і Фосфор.

PEDIAKID® Сироп сон містить натуральні сполуки, які покращують засипання і запобігають ночним пробудженням. Його ніжна та заспокійлива формула сприяє засипанню і поліпшує сон, що допомагає дитині зберігати тонус протягом дня.

Сироп має натуральний смак концентрату вишні. Флакон 125 мл чи 250 мл.

Імунитет, Бадьорість, Добробут, Харчування

Статті та рекомендації, Розвиваючі програми для дитини і багато іншого. Можливо тут ви знайдете відповіді!

  ПРО УСЕ ЦЕ ...

Статті та інше