100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

100% натуральний, ефективний, корисний, та просто смачний!!!

категорія - ЖИТТЄВА СИЛА

PEDIAKID® / ВЕДМЕЖУЙКИ ПОЛІВІТАМІНИ

Знімає втому і підтримує функціонування імунної системи

PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ АПЕТИТ-ТОНУС

Cтимулює апетит і знімає втому (тонус щодня)

PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ ФЕР+ВІТАМІН В

Збагачення організму вітаміном В і залізом

PEDIAKID® / СИРОП 22 ВІТАМІНА + Олігоєлементи

Максимальне забезпечення організму Вітамінами і Мінералами

PEDIAKID®/ ВЕДМЕЖУЙКИ з ВІТАМІНОМ С

Відновлюють організм, а також підтримують енергетичний обмін та імунітет


Еволюція нашого способу життя (порушення сну, шкільний розклад, дієта з низьким вмістом фруктів і овочів ...), а також забруднене навколишнє середовище і прийом антибіотики призводить до послаблення імунітету. Незрілий і легко вразливий організм дитини потребує підтримки. Якщо немає впевненості, що дитина готова до зими, скористайтеся природніми засобами для підтримки захисних сил організму.PEDIAKID® / ВЕДМЕЖУЙКИ ПОЛІВІТАМІНИ

Знімає втому і підтримує функціонування імунної системи

У флаконі 60 ведмедиків


14 вітамінів і мінералів
Екстракт 22 фруктів і овочів
Його формула смачна, поживна та натуральна

Переваги продукту: PEDIAKID® Ведмежуйки полівітаміни розроблені на основі яблучного пектину. Вони не містять желатин, консерванти, глютен, лактози, штучних смакових барвників.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Жувальні вітаміни для дітей у вигляді ведмежуйок розроблені на основі запатентованого екстракту з 22 фруктів і овочів, Вітамінів A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12,Селену і Цинку.

PEDIAKID® Ведмежуйки полівітаміни містять 14 вітамінів і мінералів, а також екстракт 22 фруктів і овочів, котрі насичують організм необхідними мікроелементами. Вони багаті на вітаміни A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, а також на Селеніум та Цинк. PEDIAKID® Медвежуйки Полівітаміни підтримують нормальне функціонування імунної, нервової і психічної системи, та знімають втому. Вітаміни не містять желатин, глютен, консерванти, лактози, штучних смакових домішок та барвників.

Ведмежуйки вироблені на основі яблучного пектину, мають натуральні ароми апельсину та вишні. У пачці 60 ведмедиків.


PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ АПЕТИТ-ТОНУС

Cтимулює апетит і знімає втому (тонус щодня)

Флакон 125 мл


Екстракт Пажитника і Куркуми сприяє стимулюванню апетиту
Вітаміни С і В12 допомагають зняти втому

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація : екстракт Агави. Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Питний засіб для дітей на основі Пажитника, Куркуми, Спіруліна, Цикорія, Креса, Імбиря; Вітаміни С і В12, Магній і Мідь.

PEDIAKID® Питний засіб Апетит-Тонус Особливо рекомендуються для дітей, які дуються перед своєю тарілкою, Педіакід Апетит-Тонус поєднують в собі ефективні натуральніі інгредієнти, які стимулють апетит і таким чином сприяють набиранню ваги. Пажитник і Куркума, вітаміни С і В12 – зменшують втому, поліпшують тонус. Його м'яка і зовсім асимільована формула ідеально підходить для природного відновлення життєвої сили на кожен день.

Смачний ароматизатор на основі натурального концентрату малини. Флакон – 125 мл.

Імунитет, Бадьорість, Добробут, Харчування

Статті та рекомендації, Розвиваючі програми для дитини і багато іншого. Можливо тут ви знайдете відповіді!

ПРО УСЕ ЦЕ ...

Статті та інше


PEDIAKID® / ПИТНИЙ ЗАСІБ МІНЕРАЛ FE + ВІТАМІН B

Збагачення організму вітаміном В і залізом

Флакон 125 ml


Збагачує організм вітаміном В та мінералом заліза, які допомагають зняти втому

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація: нектар Агави Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах питніх засобів PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Питний засіб для дітей на основі екстракту Моркви, Спіруліни, Топінамбуру, Шпинату, Щавля шпинатного; з мінералом Заліза і вітамінами B1-B2-B3-B5-B6-B8-B9 і B12.

Залізо допомагає транспортувати кисень до клітин, зменшуючи втому і покращучи енергетичний обмін. Блідість і хронічна втома, можуть бути перші ознаки дефіциту заліза в організмі.

Ця проблема характерна для всіх дітей. PEDIAKID® Питний засіб мінерала Fe + вітамін B підвищує споживання заліза для боротьби з втомою. Завдяки мікроінкапсуляції, залізо прекрасно засвоюється (в 5 раз краще ніж традиційні форми залізовмісткіх препаратів) і заповнюється дефіцит. Сироп має приємний смак і запах, і не впливає негативно на систему травлення. Вітамін В2 сприяє метаболізму заліза, для кращого засвоєння організмом.

Містить натуральний банановий концетрат. Флакон 125 ml.


PEDIAKID® / СИРОП 22 ВІТАМІНА І ОЛІГО-ЕЛЕМЕНТА

Максимальне забезпечення організму Вітамінами і Мінералами

Флакон 125 мл і 250 мл


Багатий на Вітаміни C, D, B1-B2-B3-B5-B6-B8-B9-B12, Мідь, Селен і Йод для правильного функціонування організму
Багатий на провітаміни А, Е і Молібден

Переваги продукту: Ексклюзивна інновація : екстракт Агави. Рослинний цукор ( має м’який смак і менш густий за мед) вироблений у Мексиці і міститься у всіх формулах питніх засобів PEDIAKID. Він складається з натурального нерафінованого цукру, надаючи йому конкретні специфічні властивості

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Питний засіб для дітей на основі екстракту Моркви, Кресса , Шпинату, Буряка, Петрушки; з вітамінами С, РР, Е, B5, Бетакаротин (провітамін А), B6, B2, B1, B8, B9, D, B12; містить Залізо, Марганець, Мідь, Цинк, Калій, Йод, Молібден, Селен, Хром.

PEDIAKID® 22 вітаміна + олігоелементи містить рослинні екстракти, а також вітаміни і мінерали, щоб оптимізувати істотне споживання мікронутрієнтів, які також беруть участь у функціонуванні та балансі організму. Ідеально підходить для дітей і підлітків. Він багатий на вітаміни Pro-A, Е, С, D, В1, В2, В3, В5, В6, В8, В9, В12, а також Мідь, Молібден, Селен і Йод, які беруть участь (кожен на своєму рівні): в енергетичному метаболізмі, в обміні поживних речовин, в функціонуванні психіки та імунної системи.

Сироп має смак натуральних концентратів апельсина і абрикоса. Флакон 125 мл і 250 мл.


PEDIAKID® / ВЕДМЕЖУЙКИ ВІТАМІН C

Відновлюють організм, а також підтримують енергетичний обмін та імунітет

У пачці 60 ведмежуйок


100% натурального походження
Містить екстракт ягоди Ацероли
Його формула смачна, поживна і натуральна

Переваги продукту:PEDIAKID® Ведмежуйки вітамін C були розроблені на основі яблучного пектину. Вони не містять желатин, консерванти, глютен, лактози, штучних смакових добавок і барвників.

купити онлайн

Короткий опис і призначення препарату:

Жувальні вітаміни для дітей у вигляді кумедних ведмедиків на основі екстракту ягоди Ацерола, зазначеного як вітамін С.

За рахунок екстракту ягоди Ацелори, який є джерелом натурального вітаміну С у максимальній біодоступності, PEDIAKID® Ведмежуйки вітамін C дозволяють покрити на 100% добову потребу в вітаміні С. Таким чином усувають втому і посилюють енергетичний обмін та імунітет організму.Медвежуйки приємні на смак завдяки натуральній аромі вишні. Вони не містять желатин, глютен, лактози і консерванти.Медвежуйки ідельно підходять малечі.

Вироблені на основі яблучного пектину. У пачці 60 медведиків.